… Till min älskling som i dag fyller 25år! ♥
På schemat står städning & kalas!
Hoppas ni får en bra Lucia!
Hoppas ni får en bra Lucia!
Precis krypt ner i sängen, sjukstugan fortsätter här hemma, trodde Line skulle vara feberfri då hon inte haft feber på
Haft en hemmadag med Line idag, hon har haft feber och hosta. Idag har hon haft lite förhöjd temp men
Trygg E-handel
Hos angelicasandberg.se handlar du tryggt, med välkända och säkra betalsätt. Leverans via PostNord.
På angelicasandberg.se köper du napphållare, nyckelringar, bitleksaker, halsband till e-tjänstekort med mera. Alltid med säkerhet i fokus och alltid med möjlighet till personliga produkter.
Alla produkter skapas med certifierat material som är 100% giftfritt. Alltid med alla säkerhetsföreskrifter i beaktning.
12 reaktioner till “Grattis..”
Ska ni fira på något speciellt sätt? Hoppas ni kommer få en fin dag.
Själv måste jag försöka sova lite nu på dagen efter att ha sovit 3 timmar i natt phuu.
Kram.
Trevlig lucia till er med och grattis till sambo =D
kramar
Grattis till karln din! 😉
Puss <3
Grilla på vår altan är GIVET! Och en vinare på det sörrö! 😉 Så tills dess måste Rickard skaffa kort så du slipper köra 😉
Mohaha!
PUSS <3
Grattis till han! 😀
PUSS!!
Grattis till han! 😀
PUSS!!
Sv: Haha ja vet.
Hoppas ni fick en toppen dag:)
Grattis till sambon 🙂 Hoppas ni haft en bra dag med lussefirande och födelsedagsfirande!
Kram
Klart jag vill att du ska komma! Du MÅSTE komma! 😉 <3
PUSS <3
Grattis till han! 25 år liksom! Wow, det var några år sen man var så ung 😉
Kramar
Hurra!
Tack för att du var med i min tävling! Ikväll presenteras vinnaren av ett valfritt armband från VarUnik. Om lyckan inte stod dig bi denna gång så håll utkik efter framtida tävlingar på min blogg. 🙂
Grattis i efterskott!